Wypowiedzi po Rajdach IRC-sezon 09/10

Informacje, zapisy, wyniki.
Orol

Re: Wypowiedzi po Rajdach IRC-sezon 09/10

Post by Orol » Sun Feb 14, 2010 6:43 pm

Do rajdu Portugalii przygotowywałem się niezbyt długo i... niestety widać to po wyniku. Swoje także zrobiła przerwa w startach IRC. Trochę szkoda tego rajdu, bo liczyłem na lepsze przejazdy, szczególnie odcinków asfaltowych. Na treningach wyglądało to całkiem nieźle, jednak na rajdzie nie było szybkości. Widać że na takim wysokim poziomie w lidze czysta bezbłędna jazda to jeszcze nie wszystko. Teraz skupiam się tylko na treningach przed Rajdem Szwecji, a jest co trenować i poprawiać ponieważ bardzo nie lubię śniegowych oesów. Gratulacje dla najlepszych i powodzenia w następnych startach.

ddd

Post by ddd » Sun Feb 14, 2010 7:38 pm

Rajd uwazam za srednio udany, obylo sie bez wiekszych dzwonow.Poziom w lidze coraz wyzszy, zeby sie liczyc trzeba jechac bezblednie i szybko. Ja moge powiedziec ze grzalem na maxa, ale niewystarczajaca liczba treningow dala znac o sobie.Pozdro dla wszystkich i do nastepnego razu.

waldek.pl

Post by waldek.pl » Sun Feb 14, 2010 7:59 pm

Ja powiem tak rajd był moim najlepszym osiągnięciem jak do tej pory.Jednak sam go spaprałem na pierwszej pętli tam załapałem ok. 25s straty i dopiero po tej pętli się zorientowałem że to rajd a nie testy .Dałem ciała na całej lini .Pewnie ROBERTA i tak bym nie pokonał ale miałbym może mniejszą stratę do niego. Bo BARTEK i XSANAX to jest osobna bajka,poza zasięgiem całkiem.Tych panów gdybyśmy nawet puścili citroenem 2cv bez kół to i tak by mnie objechali. Gratuluje wszystkim udziału w rajdzie i wyników. Czekam na następną potyczkę w tak znakomitym gronie graczy .Pozdrawiam wszystkich maniaków Colina 04 waldek.pl

Adi

Post by Adi » Mon Feb 15, 2010 9:33 am

Rajd Portugalii był moim pierwszym w lidze i oczywiście,jak na nowicjusza przystało,zapłaciłem frycowe.Totalnie spalone odcinki aus ss i esp 1 odbijają się czkawką do dzisiaj :( Z drugiej strony punktowane miejsce stanowi mały bonus całej zabawy :) .Zgadzam się z Robertem, że tempo rajdowe różni się od testowania pojedyńczych odcinków.Gratulacje dla Waldka,z którym toczyłem w miarę wyrównane boje na różnych serwerach,a w rajdzie mógłbym tylko oglądać tylny zderzak jego focusa, i to w znacznym oddaleniu.Pozdrawiam.

ROBERT S2000

Post by ROBERT S2000 » Sun Mar 28, 2010 11:19 am

Niestety moja pozycja wicelidera w IRC z sezonie 09/10 jest zagrożona !Ale to dobrze bo ciekawsza walka będzie ! Jeśli chodzi o Rajd Barum 10 w Czechach wypadł bardzo blado tj. najpierw zapomniałem o zmianie czasu na letni po czym pomimo braku błędów czasy gorsze o ok. 5 sekund na odcinku ! Nie wiem czym jest to spowodowane może internetem ? Ale ogólnie głowa do góry przecież to tylko zabawa ! Gratulacje dla zwycięzców i dla graczy którzy ukończyli Rajd ! Najważniejsze dla mnie jest fakt, iż na Rajdzie startuje ok. 20 stu graczy czyli morał z tego będzie, że mamy fajną Polską zgraną paczkę ! ;) Jeśli chodzi o czeskich graczy z ligi czeskiej których zapraszałem niejednokrotnie na Rajdy naszej ligi to się bardzo na nich zawiodłem bo chociaż mogli wystartować w Rajdzie Barum 10 ale cóż nie będę już się ich prosił ! Chyba boja się nas ? Dzięki Paulinko i waldek.pl , że kolejny raz pomogliście nam w organizacji Rajdu na pewno to dla mnie i dla Bartka jest duże odciążenie :)

radzio

Post by radzio » Sun Mar 28, 2010 6:18 pm

Wow !!!!-chciałoby się krzyknąć.To mój najlepszy wyścig odkąd startuję w lidze.Mało błędów aczkolwiek nie obyło się i bez nich.Czasy oczywiście średnio o 2-3 sek.gorsze od najlepszych ale i tak wielka radość.Przed startem nic na to nie wskazywało,przeddzień startu ścigałem się z Waldkiem i było lekkie podłamanie(jak ten chłopak śmiga!) :P .Może czasy byłyby lepsze, gdyby nie gorszy dzień Roberta,ale i tak jestem cholernie zadowolony.Pozdrowienia dla wszystkich. :D

Paweł488

Post by Paweł488 » Tue Mar 30, 2010 10:57 am

Tu macie strone do zmieniania samochodów w Colin Mcrae 04 i 05 :http://www.colinmcrae.110mb.com/cmr2005_new-cars.htm : polecam :

Paweł

Post by Paweł » Wed Mar 31, 2010 5:45 am

Co do linku to na jakiej zasadzie to zmienia auta? Są to tylko zmian wizualne czy osiągi samochodów też są inne?
A co do rajdu w Czechach (do których mam w realu ok 40 km) to poszło mi nie najgorzej biorąc pod uwagę fakt, że był to pierwszy mój rajd z ręczną skrzynią biegów, na której prawie w ogóle nie trenowałem :)
Chociaż szkoda że zająłem 10 pozycję a nie chociaż 8 bo miał bym przynajmniej 1 pkt :/
Ale takie jest życie i to mobilizuje mnie do dalszej gry i więcej treningów.
Gratuluję zwycięskiej trójce i czasem mi się wydaje, że oni jeżdżą samochodami z innej gry bo odstają strasznie :)

ROBERT S2000

Post by ROBERT S2000 » Thu May 20, 2010 9:15 am

UWAGA ! Serwer nr.3 tj, IRC HISZPANII dnia 23.05.2010r. przeniesiony na godz.12.00 !!!

ROBERT S2000

Post by ROBERT S2000 » Sun May 23, 2010 3:57 pm

Co tu dużo mówić Rajd poświęcony całkowicie pamięci Pauliny i dziękuję wszystkim graczom za udział w tym Rajdzie tj. IRC Hiszpanii 10 ! :)

Post Reply