Czy to koniec?

Informacje, zapisy, wyniki.
Post Reply
tatas

Czy to koniec?

Post by tatas » Wed Mar 07, 2012 7:44 pm

Witam.Czy
to
już
koniec,czy przerwa>?

Bartek

Re: Czy to koniec?

Post by Bartek » Sat Mar 10, 2012 10:24 pm

Na głównej jest podany termin pierwszego irca2012 - pojedziemy 5-6 rajdow.
Jakby by byli chetni do zakladania hostów, zbierania wynikow (jak program nie zadziala to trzeba tez na wypadek robic screeny, potem przeklejac je do finereadera i na koniec do formularza na stronie) i wogole ulozenia jakiegos kalendarza to moze byc tez wrc/jwrc bo mi sie troche nie chce w tym roku.

skurak

Post by skurak » Mon Mar 26, 2012 7:24 am

Czesc chlopaki. Widze ze nikomu nie chce sie organizować dalszych rozgrywek. Rozumiem ze czas odgrywa tu znaczącą rolę. Rozumiem też Bartka który wkładał w całą zabawę mnóstwo swojego cennego czasu. Cóż jezeli chodzi o mnie ja mógłbym zakładać serwery od czasu do czasu ale liczenie i układanie terminów... nie mam zwyczajnie kiedy...!! POZDRO !!

Bartek

Post by Bartek » Mon Mar 26, 2012 6:12 pm

Można też jeździć rajdy u Gerarocka. 1-2 kwiecien o godz 22.00 i 3am bedzie rajd wrc.
Zapisy są już otwarte.

Gerarock

Post by Gerarock » Sun Apr 01, 2012 6:53 pm

Hi guys!
If I organized a rally championship with 3 categories, WRC, IRC JWRC and using the official calendar of the WRC and copying the layout of stages designed Bartek & Cia and under the same conditions and rules.
Here in this link, a Google docs and can read all, may see the schedule planned for this year, with dates and times. In addition to the rules and conditions have in English and Spanish https://docs.google.com/document/d/1xpgsSWfzfMv9bFZ06qaE699K_nrt_LR_Eb2yJlMPnUg/edit?pli=1

I ordered 4-Server, two by date, with timetables for players in Europe (22:00 Hrs Spain / Poland) and Latin players (23:00 Hrs Argentina)

For this Sunday 1 and Monday 2 April is scheduled Rally Portugal.
In this link you can register manually typing your Nickname, Country and that used Car https://docs.google.com/document/d/1yY4rGWLPi5saVP_XwitkKdRKNsofI0BbjkSzU3D4pyk/edit?pli=1

Greetings and Thx!!

Post Reply