Nowicjusz

asystent

Nowicjusz

Post by asystent » Fri Jan 15, 2010 9:13 pm

Witajcie miłośnicy rajdów,jestem Krzysiek i uwielbiam rajdy te prawdziwe,a także wirtulne ale jestem tu pierwszy raz.Prosze kogoś życzliwego by mnie wprowadził poniewaz chciałbym jezdzic w lidze.Pozdrawiam wszystkich

ROBERT S2000

Re: Nowicjusz

Post by ROBERT S2000 » Sat Jan 16, 2010 2:25 pm

W sumie dobry temat dla początkujących ! Nie ma sprawy zadawaj pytania a ja lub któryś z zawodników odpowie na nie ! :P

kris88

Post by kris88 » Sat Jan 16, 2010 2:51 pm

to może ja zacznę: rajdy są rozgrywane na serwerze o konkretnym adresie czy na serwerze GameSpy? jaka jest nazwa ligi?

nie trzeba grać na Game Spy tylko w grze colina 4 wystarczy wejść w temat sieć i tam pojawia się rozgrywki internetowe !na forum wystarczy zapisać się do Rajdu np.Rosji gdzie podane są terminu rozgrywania Rajdu Rosji /trzy serwery/ a nazwa serwera to LIGAcmr04.PL IRC Rosja - następnie aby do niego wejść trzeba napisać hasło atmosfera ,
ROBERT S2000

asystent

Post by asystent » Sun Jan 17, 2010 10:48 am

Dzięki chłopaki za podpowiedz ,chce wam powiedzieć,że ja ogólnie gram w cmr04 przez sieć i właśnie na tym portalu spotkałem pokoj o nazwie cmr04 liga i tam sie dowiedziałem o niej ale do konca jeszcze wszystkiego nie kumam .Nie wiem jaki samochod wybrac na poczatek czy wrc czy oske bo na codzien jezdze xarą wrc ale nie wiem czy dam rade załapac sie do ligi tym autem.Nie wiem czy sa jakies eliminacje do tego zeby tam wystartowac .Może ktoś mi powie date kiedy odbywaja sie zapisy lub jakies testy to bylbym wdzieczny.

VIPER

Post by VIPER » Sun Jan 17, 2010 12:20 pm

Wybierz zdecydowanie samochód WRC. Nie ma żadnych eliminacji. Najbliższy rajd - Rosji odbędzie się na 2 serwerach tj. w poniedziałek 18 stycznia 2010 r. o godź. 20:00, a także w środę 20 stycznia 2010 r. o godź. 20:00. Żeby w nim uczesniczyć musisz się zapisać na forum w wątku "IRC Rosja -Rajd Rosji 16.01. , 18.01, 20.01.2010- ZAPISY". Gdy będą organizowane jakieś testy Robert poinformuje o nich na forum w wątku "TESTY".

dzieki viper ! bardzo ladnie to wytłumaczyłeś ! :mrgreen: tylko w IRC nie można jechać citroenem xsara a pozostałe auta typu WRC to tak ! Ja podpowiem tyle że zaczynałem od ośki czyli 2wd ale to indywidualna cecha gracza ! ROBERT S2000

asystent

Post by asystent » Sun Jan 17, 2010 12:23 pm

Panowie jeszcze jedna rzecz czy rajd sie odbywa,że startuje kilku zawodników naraz bo jesli tak to ja mam problem z tym,że jak gram w sieci to cienie innych aut zasłamniaja mi droge i jade po omacku niemalże.Dziękuje serdecznie za info o zapisach.

VIPER

Post by VIPER » Sun Jan 17, 2010 12:33 pm

Startuje kilku zawodników. Jeżeli nie chcesz widzieć cieni wejdź w colinie w ustawienia, w grafikę i poprostu wyłącz przejazd ducha.

Kaspar

Post by Kaspar » Thu Nov 25, 2010 7:00 pm

Cześć chłopaki :D Jestem Kacper uwielbiam gry rajdowe. Wczoraj nie miałem co robić więc zainstalowałem cmr4. Szukałem jakiś informacji, forum czy coś w google i znalazłem tą ligę. Teraz takie pytanie jak do was do łączyć ?? Chętnie bym się po ścigał ale nie mam z kim.

Przeniesione:
Cześć jestem Kacper i chciał bym dołączyć do ligi, i teraz pytanie czy mogę to zrobić teraz czy od nowego sezonu?? i ogólnie proszę o wytłumaczenie czy muszę należeć do jakiegoś teamu jak tak to jak się do takiego teamu dostać. Także jak by ktoś mógł by mi wytłumaczyć ogólnie co muszę zrobić to bym był bardzo wdzięczny. Pozdro !

XanaX

Re: Liga

Post by XanaX » Thu Nov 25, 2010 8:05 pm

Witaj Kaspar :)

Do końca obecnego sezonu zostały tylko 2 rajdy i możesz oczywiście w nich wystartować.Nie musisz należeć do żadnego teamu.
Ale jak chcesz do możesz dołączyć do teamu subaru lub Peugoet,bo w nich są wolne miejsca.
Piszesz w odpowiednim wątku ,że chcesz dołączyć do teamu i już :)
Tu są wszystkie teamy:
http://www.cmr04.com/123forum/viewforum.php?f=7

W przyszłym sezonie nastąpią napewno jakieś zmiany w 4wd ,będziemy o tym niedługo dyskutować.

Aktualnie zapisy są do rajdu Japonii aut 2wd,wkrótce będą zapisay aut 4wd.
Zapisy 2wd:
http://www.cmr04.com/123forum/viewtopic.php?f=7&t=168
Na samym dole wybierasz auto i serwer.
To tyle,jak cos to pisz :)

mcmehow

Post by mcmehow » Sat Feb 19, 2011 9:53 am

Witam jestem tu nowy slyszalem ze to super liga w Colina 4 a wiec posiadam go i chcialbym jezdzic w lidze prosze o skontaktowanie sie ze mna pod nr gg 10706432 prosilbym zeby ktorys z Adminow do mnie napisal pozdrawiam

Post Reply