PROPOZYCJE DOTYCZĄCE LIGI CMR04.PL

Paweł

Re: PROPOZYCJE DOTYCZĄCE LIGI CMR04.PL

Post by Paweł » Sun Nov 07, 2010 4:18 pm

Hej sorry, że ostatnio nie gram ale padła mi karta graficzna i nie mam kompa już od miesiąca, a po za tym mam masę roboty na budowie (korzystam z ostatnich pogodnych dni). Ale jak uporządkuję te sprawy to na pewno znowu z wami pojeżdżę. A tym czasem trzymajcie się.

XanaX

Post by XanaX » Mon Nov 08, 2010 12:50 pm

Ok Paweł,trzymaj się i czekamy na Ciebie :)

Paweł

Post by Paweł » Sat Jan 01, 2011 6:36 pm

Hej nawiązując do mojego poprzedniego postu w tym temacie to nadal komp mi nawale ale w sumie to nie jestem pewny czy to karta. Czasem wszystko chodzi jak należy a czasem przez kilka dni nie mogę uruchomić kompa bo włącza się w trybie awaryjnym. Zauważyłem że jak zrobię defragmentację to trochę pomaga ale ogólnie to nie mam pojęcia czy to karta czy może system. Jak by ktoś z was trochę znała się na kompach i mógł by mi coś poradzić to byłbym wdzięczny. Dodam tylko że mam niespełna roczną płytę główną (więc jej nie podejrzewam) posiadam kartę gygabyta GF 8600 gts 256mb do tego 1 GB ram i system windows XP profesjonal s3
Objawy jakie mam to najpierw zacinanie się podczas gry a po kilkunastu sekundach komp się wyłącza albo zawiesza że nie można nic zrobić. Czasem po takim trzęsieniu włącza się normalnie a czasem tylko w trybie awaryjnym. I z tego co widzę to jak gram w mniej wymagające gry to działa ok a jak włączam coś cięższego to się zwiesza.
Jak by ktoś wiedział co to może być to będę wdzięczny za cynk.

radzio

Post by radzio » Sun Jan 02, 2011 12:01 pm

Paweł nie jestem fachowcem ale miałem coś podobnego i okazało się że była to wina procyka który się przegrzewał po nałożeniu pasty objawy częściowo ustąpiły a procyk posiada normalną temp.(aha przy okazji przepłukałem radiator) :)

XanaX

Post by XanaX » Fri Jan 06, 2012 2:24 pm

Jeśli ktoś ma jakieś uwagi dotyczące właśnie zakończonego sezonu 2011 lub propozycje na przyszły sezon 2012 to pisać śmiało :)

Można by wprowadzić klasyfikacje według państw - Nation Cup:
Argentina,
Bulgaria,
Lithuania,
France,?
Poland,
Russia,
Uruguay
Jest 6-7 krajów,najlepszy gracz z danego kraju by punktował.

tigerbaby

Post by tigerbaby » Sat Jan 21, 2012 1:40 pm

2011 season was over. I think that was pretty great, a pity that not all players could attend. Many thanks to all administrators who have really made ​​great job managing the League and be waiting the 2012 season!thanks to all.maybe well be interesting this rating(nation cup) :roll:

Post Reply