POZEGNANIE Z LIGĄ cmr04.com !!! ROBERT S2000

Post Reply
ROBERT S2000

POZEGNANIE Z LIGĄ cmr04.com !!! ROBERT S2000

Post by ROBERT S2000 » Sat Jun 26, 2010 2:48 pm

No niestety muszę się z wami rozstać i jest z tego powodu bardzo smutno ponieważ uznawałem was za moich najlepszych kumpli !! Otóż razem z żonką kupiliśmy mały domek z małą działeczką a tam niestety nie będę miał na dłuższy czas internetu oraz czasu do grania ! Ponieważ przeprowadzkę robię na dniach także nie będę mógł założyć serwerów w Rajdzie Turcji 10 dlatego proszę Bartka i Xanaxa aby znaleźli chętnego / np. Pitsona, C4, waldka.pl oraz innych graczy/ do prowadzenia ligi za mnie ! Życzę wam aby liga wciąż się "rozwijała " a młodym wilczkom aby powoli doganiali asów z ligi ! Przepraszam, że tak nagle ale po prostu była okazja z której z żonką musiałem skorzystać oczywiście przy niemałym kredycie ! Po paru dniach proszę Bartka o przeniesienie do archiwum mojego posta ! Oczywiście nie palę za sobą mostów i bardzo prawdopodobne jest, że od czasu do czasu zagram z Wami w paru Rajdach ! Xanaxa bardzo proszę o zastąpienie mnie w prowadzeniu LIGI !!! Naprawdę spędziłem z Wami wiele miłych chwil i będę mile je pamiętał !!! Jeszcze raz pozdrowienia przesyła Wam ROBERT S2000

Poniżej mam zdjęcie mojego domku którego żonka nazwała " Chatka misia puchatka " Jest to domek za Jelenią Górą w stronę Kamiennej Góry z pięknym widokiem na góry Karkonosze z najwyższym szczytem Śnieżką 1602 npm. jest bardzo blisko do lasu tj. ok. 30 m. ! Jak widzicie czeka mnie trochę przy nim roboty ale powolutku ziemniaczki się gotują !

..
Attachments
DSC00372.JPG
DSC00372.JPG (174.93 KiB) Viewed 3154 times
DSC00374.JPG
DSC00374.JPG (212.06 KiB) Viewed 3154 times
DSC00370.JPG
DSC00370.JPG (199.04 KiB) Viewed 3154 times

radzio

Re: POZEGNANIE Z LIGĄ cmr04.com !!! ROBERT S2000

Post by radzio » Sat Jun 26, 2010 6:06 pm

Gratuluję wyboru. Ładna chatka,aczkolwiek wielka szkoda ze odchodzisz. :( Mam nadzieję jednak że nie na długo. :) Miło się z Tobą jeździło.Pozdrawiam i mam nadzieję że o nas nie zapomnisz.

C4 Driver

Post by C4 Driver » Sat Jun 26, 2010 10:02 pm

No gratulacje, bardzo mila chatka.Jak marzenie.Myśle ze dokonales dobrego wyboru.Tak trzymaj a Colinem nie przejmuj sie to tylko była zabawa.Zycie w szcześciu i radosci zawsze bedzie ważniejsze .Zyczę Ci z całego serca jak najlepiej. I przy okazji dbaj o zdrówko. C4

Adi

Post by Adi » Mon Jun 28, 2010 10:55 am

Powie krótko.Wielka szkoda Prezesie.Tak naprawdę to liga cmr wciągnęła mnie dzięki temu,że prowadziłeś ją bardzo profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem.I za to wielkie dzięki.
Domek niczego sobie,a lokalizacji to mogę Ci tylko pozazdrościć.Pozdrowienia.

XanaX

Post by XanaX » Mon Jun 28, 2010 12:21 pm

Niemiła wiadomość :(
Szkoda,że nas opuszczasz ,mam nadzieję ,że na niedługo :)
Domek bardzo ładny,lokalizacja też super,dobrze zrobiliście ,że go kupiliście.Jak juz się przpeprowadzicie i urządzicie,podłączycie neta, to mam nadzieje,że do nas wrócisz.Zawsze było miło pojeździć z Tobą:)

Co do prowadzenia ligi to postaram się zastąpić Cię.
Dzięki wielkie za dotychczasowy Twój wkład i prowadzenie ligi :)

Apel do graczy,jakby któś był chętny do stawiania serwera to niech się zgłosi.

Dzięki Robert i pozdrawiam Ciebie i żonkę :)

ViNG

Post by ViNG » Mon Jun 28, 2010 2:41 pm

Niezła chatka gratulacje:)

Co do hostowania serwów...odpadam mam wewnętrzne IP:/

<pozdro>

waldek.pl

Post by waldek.pl » Mon Jun 28, 2010 5:36 pm

Gratuluje wyboru Ładne gniazdko sobie tam uwijecie ale to z czasem .Jak już ci napisałem na gg domek masz jeszcze tylko drzewko i potomek i będzie fantastycznie (no chyba że już to wszystko masz :D ).Pamiętaj najważniejsza jest rodzinka a do zabawy w colina zawsze można wrócić i nie będę ukrywał że na to liczę miło było z tobą Robercie rywalizować na trasach rajdowych colina Pozdrowienia dla Ciebie i Małżonki .Życzę wszystkiego najlepszego i pozdrawiam waldek.pl :D :D :D.
Ps. odnośnie serwerów to sory ale nie dam rady bo nie mam stałego adresu IP może od grudnia się to zmieni jak zmienię operatora.

SNuFFik

Post by SNuFFik » Thu Jul 01, 2010 9:23 am

Potężna masakryczna fala wiadomości mnie uderzyła, gdy piszesz o swojej chwilowej "emeryturze" od Colina ... Cóż są w życiu decyzje i wyboru, które mają niekiedy wyższy pułap priorytetowy i tak jest w tym momencie.
Dopiero co pamiętam, jak mnie na świeżo zapoznawałeś z forum i ogółem rajdów, którym przejechaliśmy niemało. Świetna gra z Tobą, udane treningi i sukcesywna zabawa w połączenia z dynamiką i wciąż rozwijającą się profesją wdrożyła we mnie Colina, jako część życia zawsze dobrze zapamiętaną i docenianą, jednoznacznie i porównywalnie do Twojego wkładu i zaangażowania w całość systemu.
Tak, jak jest napisane, liga będzie działała, my będziemy jeździć, a jak kiedyś zawitasz na nowo, pamiętaj, że wtedy będziesz na pewno za mną hehe :mrgreen:
Gratuluje świetnego zakątka w tym świecie, okolice Jelonki są naprawdę soczyste - żyj dobrze, płódź dzieci i korzystaj z uroków otoczenia.

Pozytywne pozdroofki, do zobaczonka Robercie s2000

ROBERT S2000

Post by ROBERT S2000 » Fri Jul 02, 2010 8:37 am

Jeszcze raz dziękuję wam za życzenia i pozdrowienia ! Życzę wam najlepszego zarówno w życiu oraz w wirtualnych Rajdach Colina IV !!! Aż łezka się kręci na myśl jakich to prawdziwych się ma przyjaciół za sprawą LIGI !!! Pozdro ROBERT S2000

Post Reply