WRC Corona Rally Mexico (MEX) 25-26.IV.2010- ZAKOŃCZONY !!!

Cesc BG
Posts: 9
Joined: Tue Dec 01, 2009 8:07 pm

Re: WRC Corona Rally Mexico (MEX) 18.IV.2010- ZAPISY !!!

Post by Cesc BG » Tue Mar 30, 2010 1:42 am

Serwer 2.1

Cesc BG

C.Xsara

tatas
Posts: 63
Joined: Wed Feb 03, 2010 6:57 pm

Re: WRC Corona Rally Mexico (MEX) 18.IV.2010- ZAPISY !!!

Post by tatas » Tue Mar 30, 2010 7:48 pm

lancia jakie WRC
tak samo jak golf :!: ;)

qdf
Posts: 20
Joined: Mon Mar 01, 2010 7:35 pm

Re: WRC Corona Rally Mexico (MEX) 18.IV.2010- ZAPISY !!!

Post by qdf » Thu Apr 01, 2010 10:28 pm

QDF
Impreza
serwer 2.1

silver
Posts: 29
Joined: Sun Sep 27, 2009 3:11 pm

Re: WRC Corona Rally Mexico (MEX) 18.IV.2010- ZAPISY !!!

Post by silver » Sat Apr 03, 2010 9:14 pm

Damian
206 Wrc
serwer:2.1

User avatar
skurak
Posts: 57
Joined: Mon Dec 21, 2009 12:03 pm

Re: WRC Corona Rally Mexico (MEX) 18.IV.2010- ZAPISY !!!

Post by skurak » Mon Apr 05, 2010 1:29 pm

nick: Skurak
Citroen Xsara
serwer 2.2

Adi
Posts: 24
Joined: Thu Nov 19, 2009 10:16 am

Re: WRC Corona Rally Mexico (MEX) 18.IV.2010- ZAPISY !!!

Post by Adi » Wed Apr 07, 2010 12:06 pm

adicool
serwer 2.1
lancer

PiotrGT
Posts: 4
Joined: Sat Mar 20, 2010 2:13 pm

Re: WRC Corona Rally Mexico (MEX) 18.IV.2010- ZAPISY !!!

Post by PiotrGT » Thu Apr 08, 2010 1:56 pm

PiotrGT
Subaru Impreza
Serwer 2.2

Paweł
Posts: 45
Joined: Tue Dec 22, 2009 3:28 pm

Re: WRC Corona Rally Mexico (MEX) 18.IV.2010- ZAPISY !!!

Post by Paweł » Thu Apr 08, 2010 4:04 pm

Paweł
Citroen Xara
Serwer 1

vitalogy
Posts: 13
Joined: Sun Nov 08, 2009 12:36 pm

Re: WRC Corona Rally Mexico (MEX) 18.IV.2010- ZAPISY !!!

Post by vitalogy » Sun Apr 11, 2010 12:08 pm

Ze wzgledu na Rajd Elmot i moge nie wystartować o godz. 11. Godz. 20:00 moze rowniez stac pod znakiem zapytania...Mam nadzieje, ze sie uda

asystent
Posts: 13
Joined: Fri Jan 15, 2010 9:09 pm
Location: Dobre Miasto
Contact:

Re: WRC Corona Rally Mexico (MEX) 18.IV.2010- ZAPISY !!!

Post by asystent » Sun Apr 11, 2010 5:57 pm

asystent
rord focus
serwer 2.2
18.04.2010 godz 20.00

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest